Ons laatste Nieuws
Bekijk alle nieuwsberichten op farmaactueel.nl
05 nov
Rondetafelgesprek apothekers
In november 2010 organiseert Grant Thornton Rijswijk op haar kantoor aan de Laan van Vredenoord 43 rondetafelgesprekken over het onderwerp ‘Inkomensontwikkeling bij Apothekers’.
In november 2010 organiseert Grant Thornton Rijswijk op haar kantoor aan de Laan van Vredenoord 43 rondetafelgesprekken over het onderwerp ‘Inkomensontwikkeling bij Apothekers’.
Externe link:
http://www.gt.nl/rondetafelgesprekapothekers
henricop
07-11-2010
20:40
hebt u in ieder geval meer klanten en daarmee komt u 2011 door.
Tarief NZa blijft uit, hoe moet je je voorbereiden op 2011????
Ondernemen in de zorg is een spookidee van VWS en VVD.
ANH JANSEN
06-11-2010
09:39
In ieder geval snapt AGT de situatie beter dan de KNMP zelf; de samenkomsten voor lotgenoten worden bij AGT 's avonds belegd en niet in de ochtend of middaguren. Nagenoeg alle apothekers zijn sinds 1 juni 2008 vast ingeroosterd aan de balie zoals de Minister en Tweede Kamerleden graag willen; een apotheker mag geen bootje meer bezitten en moet zich niet meer bezig houden met inkoop van zorg, maar juist zorg leveren. Inkoop van de zorg is bij de zorgverzekeraars in goede handen. Zie Bas Leerink; zorg = laagste prijs doosje.
Zie Achmea/Agis; zorg = laagste prijs doosje en anders vaste prijs ongeacht waarde doosje. Zie Z en Z; verzekerde heeft recht op specialite of generiek van eigen keuze, mits Medische Noodzaak en de apotheker moet dat contractueel vastgelegt recht maar verbreken om zelf 6 cent per wmg regel te kunnen bijeenschrapen om de rekeningen te kunnen betalen. Over zorg wordt door geen enkele zorgverzekeraar gesproken anders dan in laagste prijs per doosje of substitutie graad van 99% ongeacht de polisvoorwaarden van de verplicht verzekerden. 10% van onze klandizie komt nu uit naburige dorpen die door de eigen apotheek het contractueel vastgelegde recht wordt ontnomen. En niemand, ook de KNMP en NZa, kan dat een lor schelen. Als de banken aanschuiven bij AGT zijn de sessies wellicht nuttig. Anders is het profiteren van het happy hour en de doggy bag vullen.
schuiringa
05-11-2010
21:48
In de media wordt steeds meer gewezen op de schadelijke gevolgen van het wantrouwen van de Staat in de burger. Door extreme wet en regelgeving lijdt de economie en de sociale structuur van Nederland schade.
................................................................................Ik stel derhalve voor de Staat der Nederlanden de Code van Schuiringa voor : vertrouw of leg uit.
henricop
05-11-2010
21:05
Iedereen wil je vertellen wat je moet doen. Gaat erom dat iets je wordt gegund. UVIT gaat voor medicijnen in zee met DCA. Experiment moet/moest in Maastricht beginnen, zogenaamd omdat artsen het wilden. Dan blijft er weinig te leveren over.....Daar helpt geen dure accountant aan.
Dat heet dan marktwerking .
Blijf op de hoogte
Wilt u altijd op de hoogte blijven van de laatste veranderingen en nieuws over Farma-actueel? Vraag de nieuwsbrief aan door uw e-mailadres hieronder in te vullen.