Ons laatste Nieuws
Bekijk alle nieuwsberichten op farmaactueel.nl
21 dec
Haagse patiënten krijgen ’gezondheidskluis’
Geef patiënten volledig zicht op hun medisch dossier. Ze kunnen zelf heel goed uit de voeten met medische informatie. Zo voorkom je een deel van de fouten met geneesmiddelen. (Trouw)
De link naar het artikel is nog niet bescikbaar. Koop daarom de papieren versie of wacht op de link.
In dit artikel van Joop Bouma, doet een vaatchirurg een pleidooi voor een persoonlijk medisch dossier, zoals zijn site medischegegevens.nl of de Health Vault van Microsoft. Zo voorkom je mede medicatiefouten en is het antwoord op de noodkreet van de CG-raad. Het zou een vervanging kunnen zijn voor de gegevens die de apotheker onvoldoende bij kan houden, zo stelt het artikel
Blijf op de hoogte
Wilt u altijd op de hoogte blijven van de laatste veranderingen en nieuws over Farma-actueel? Vraag de nieuwsbrief aan door uw e-mailadres hieronder in te vullen.